logo


HİZMETLER —PARSAN METAL
3 BOYUTLU ÇİZİM VE PROJELENDİRME

Uzman kadromuz güncel sistemlerimiz üzerinde, üretim parkurumuza tamamen uygun son sürüm CAM-CAD 3 boyutlu çizim ve tasarım programları ile sektörün dinamiklerine yön vermektedir.

Ürün geliştirme ve AR-GE çalışmaları destekleri ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm ortağı olarak sektörün temel taşlarını oluşturmaya çalışıyoruz.

PUNCH PRES

Geniş üretim aralığında sac işleme teknolojisine sahip Punch Pres sistemlerimiz delme, şekil verme ve Wheel teknolojilerine sahip olup kalıp ayarını kolaylaştırmak için esnek taret konfigürasyonu sağlamaktadır. CAM-CAD Yazılımlı kontrol ünitesi ve kısaltılan set-up süreleri ile azalan fire oranı verimliliği maksimize ederken iş güvenliğini de arttırmaktadır.

Her türlü geometrik ve özel şekillerde delikler açabilmemize imkân tanıyan Punch Press hattımızda, 1500 mm genişlikteki yumuşak metal levhalarda 3 mm, paslanmaz çelik levhalarda 2 mm kalınlığa kadar uygulamamız mevcuttur. Ayrıca, bakır, alüminyum, galvaniz ve plastik levhalarda da aynı işlemleri gerçekleştiriyoruz.

LAZER KESİM

Muhtelif kalınlık ve sacları (Siyah sac, paslanmaz, alüminyum, bakır ve pirinç vb.) kesebilme esnekliği sunan lazer kesim sistemlerimiz Fly-Cut teknolojisi ile yüksek performans ile hızlı kesim kapasitesi sağlarken yüksek hızlarda çapaksız ve temiz yüzeyler elde edilir. Esnek fiber optik kablo sayesinde bakım gerektirmeyen sistemlerimiz maksimum verimlilik ile 24 saat seri üretim- saat başına 2-3 katı fazla parça kesimi gerçekleştirmekteyiz.

Maksimum kesim ölçüleri 4000x2000 mm olan lazer kesim sistemlerimizde maksimum sac kalınlığı, yumuşak çelik için 25 mm, paslanmaz çelik için 15 mm, alüminyum için ise 10 mm'dir.

ABKANT PRES

Parçalı kalıp kullanımına uygun hızlı kalıp tutucu sistem ve hassas lineer cetveller (0,01 mm hassasiyetli) uzun ve derin bükümlerde hassas sonuçlar ortaya koymaktadır. CE standartları koşullarında, motorlu CNC bombeleme sistemi ile malzemeden ya da diğer etkenlerden kaynaklanan büküm farklarınız otomatik olarak hesaplanır ve mükemmel sonuca ulaşılır.

Abkant Press sistemlerimizde, 4 m uzunluk ve 10 mm kalınlığa kadar metal levhalar üzerinde her türlü şekilde, istenen açılarda bükme işlemini gerçekleştiriyoruz.

KAYNAK

GİYOTİN SİSTEM

MONTAJ